Pasiūlymai

 

PASIŪLYMAS nr.1

 

Siūlome greitas ir profesionalias paslaugas (reklaminių garso klipų gamybą, radijo rubrikoms skirtų šaukinių ir pačių rubrikų įgarsinimą (pvz.: įvairenybės, naujienos ar specialūs radijo projektai, reportažai), garso takelio vaizdo klipui adaptaciją, mokomosios medžiagos įgarsinimą).

Per mėnesį gaminantis daugiau kaip 3 garso klipus, kaina derinama individualiai.

 

PASIŪLYMAS nr.2

 

Reklaminį garso klipą pagaminsime NEMOKAMAI, jei užsisakysite reklamos transliacijų mūsų radijo stotyje "MANO FM" 94,4 MHz Kaune. Plačiau apie pasiūlymą mob. nr. 8 652 34336

 

PASIŪLYMAS nr.3

 

Tai pasiūlymas tiems, kam reikia reklaminio - prezentacinio vaizdo klipo. Iš Jūsų turimos foto ir video medžiagos sumontuosime profesionalų vaizdo klipą + pritaikysime muzikinį foną ir įgarsinsime visą reikalingą informaciją. Jei neturite savo medžiagos - pagelbėsime! Mūsų profesionali komanda nufilmuos, nufotografuos, esant reikalui sukurs idėją, animaciją, tekstą ir dar įgarsins. Kyla klausimas KIEK tai kainuos? Geriau pakelkite ranką, paimkite telefoną ir surinkite numerį 8 652 34336. Mes su Jumis aptarsime Jums rūpimą klausimą ir rasime bendrą sprendimą.

 

Klipugamyba.lt - visos teisės saugomos. Dizainas: www.irmosdizainas.lt